TANITIM & KAYIT

Erdeniz Özel Öğretim Kursu

Kdz.Ereğli’nin, onaylı ve ruhsatlı ilk Özel Öğretim Kursuyuz . Başarıda Öncüyüz. Deneyimli ve dinamik öğretmen kadrosuna sahibiz . Rahat, konforlu, eğitime elverişli ortamıyla bir adım önde ve ulaşımı kolay merkezi bir yerdeyiz . Öğrencilerimize kitap, rehberlik, sosyal aktivite desteği yapıyoruz . Bir aileyiz . Ailemize katılmak ister misiniz ?

Eğitim Grupları

Erdeniz Özel Eğitim Kursu olarak 9 ve 10. sınıflara okul takviye ve destek; 11,12 ve Mezun gruplara YGS, LYS hazırlık eğitimi veriyoruz.


Eğitim Süresi

Erdeniz’de dersler Eylül ayında başlayıp Haziran ayında sona ermektedir. Öğrencinin sınıfına göre değişiklik gösteren, haftada en az 3, en fazla 5 gün olmak üzere eğitim verilir.


Neden Erdeniz ?

“Erdeniz’li olmak ayrıcalıktır. ” Kursumuz sektörde göstermiş olduğu başarısıyla daima öncü olmuştur ve sadece başarı hedefiyle eğitim vermektedir.


Genel Bilgiler

Kursumuz , konum olarak ilçemizin merkezi bir noktasındadır.3 kattan oluşan kursumuz; 14 sınıf, 1 konferans salonu, 1 kantin, 1 rehberlik servisini bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca sınıflarımız 16 kişilik olup, geniş ve ferahtır.


Ödeme

Çeşitli taksit ve ödeme kolaylığı imkanlarıyla siz velilerimize de kolaylık sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.Sınıflar için kurs fiyatlarımız ve detaylı bilgi için sizleri de kurumumuza bekliyoruz.