KURUMSAL

Erdeniz Özel Öğretim Kursu

Yıllarını dershaneciliğe vermiş, uzmanlıklarını verdikleri eserlerle kanıtlamış öğretmenler tarafından kurulan bir özel öğretim kurumu.

Gücünü bireysel öğretim sisteminden alarak “kendi ayakları üzerinde” yürüyen; başarının nicelikle değil, kaliteli ve disiplinli çalışmayla elde edildiğine inanan; eğitim – öğretim ilkelerini “öğretmence” belirleyen ve hiçbir kaygıya kapılmadan ödünsüz uygulayan bir öğretmen kuruluşu.

Özel öğretimdeki standartları yükselterek “tam öğrenme” yöntemini bir model olarak ortaya koyan ve geliştiren; eğitim ve öğretimin klasik kalıplarını aşarak bireyselliği ve ilgiyi kurumsallaştıran; öğrenciyi ve veliyi yönlendirmede, durum ve olaylara “eğitimci” gözüyle bakarak rehberliğe çağdaş, güncel, gerçekçi ve işlevsel boyutlar kazandıran bir kurum.

Öğretmenliği, çağdaş yorumlarla ulusallıktan evrenselliğe uzanan Atatürkçü çizgide, profesyonel iş disiplini içinde, bir sanatçı titizliğiyle ve sevgiyle icra eden bir öğretmen kuruluşu.

İstatistikler


Tarihçe

Erdeniz Özel Öğretim Kursu geçmiş yıllarda , Birey , Sınav gibi dershane kuruluşlarının bayiliğini yapmış ,yılların verdiği tecrübe ve eğitim bilinci ile 2015 yılı itibariyle bayilikten ayrılıp Müdürümüz Erkan Deniz önderliğinde Erdeniz Özel Öğretim Kursu adıyla bağımsız şekilde öğrencilerine hizmet vermeye başlamıştır. Milli Eğitim Bakanlığından onayını almış ve resmi olarak hizmete devam eden kursumuz deneyimli ve kaliteli öğretmen kadrosuyla Kdz.Ereğli’nin başarı öncülerinden…

Hizmetlerimiz

Rehberlik Servisi

Uzman Rehberlik öğretmenleriyle öğrencilerine hergün hizmet veren servisimiz , gerek sınav dönemi psikolojik destek ve ders programramları , gerek tercih ve üniverste incelemelerinde öğrencilerimizin hep yanında.

Etüt Sistemi

İsteğe bağlı olarak yürütülen etüt sistemi, bir öğrenci grubunun talebi üzerine ilgili ders öğretmeniyle ders saati dışında tekrar, konu anlatımı , soru çözümleri şeklinde gerçekleştirilir.

Soru Saati Sistemi

Her gün gerçekleştirilen derslerden sonra, öğretmenlerimiz kursumuzda kalarak, öğrencilerin isteği üzerine bire bir yada toplu şekilde soru çözümleri yapmaktadır.